zadbana skóra

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
zdrowie, medycyna

Po jednej stronie barykady ? procesy starzenia, stres, papierosy, słońce i choroby skóry. Po drugiej ? właściwa dieta, ćwiczenia, masaże, maseczki, zabiegi kosmetyczne i coraz większe możliwości chirurgii plastycznej. Nasza skóra ma wielu sprzymierzeńców w walce z wiekiem i zanieczyszczonym środowiskiem. Znajdźmy ich i cieszmy się piękną cerą!Wątpliwości związanych z pielęgnacją i leczeniem skóry jest mnóstwo. Czy czekolada rzeczywiście powoduje trądzik? Kiedy zdecydować się na terapię laserową? W jaki sposób ochronić się przed zgubnymi skutkami opalania? Jak poradzić sobie z egzemą, łuszczycą, rozstępami i cellulitem? Czym nakarmić skórę od wewnątrz? Które kosmetyki naprawdę działają na naszą korzyść? Niezależnie od tego, czy masz lat 15 czy 65, skóra może stać się Twoją ozdobą!

Aredhel | 2015-03-14
Jaśmina | 2014-07-11