Kuchnia polska na słodko Menu wielokrotne

Wydawnictwo: Publicat
4 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna

Podział stron na 3 osobne moduły: napoje, ciasta, desery sprawi, że zawsze szybko przygotujesz wyjątkowy zestaw smakołyków. Wygodna oprawa ze spiralą usprawni korzystanie z książki. To kopalnia pomysłów za każdym razem oczarujesz gości nowym zestawem łakoci. Praktyczne informacje: stopień trudności, liczba porcji, czas przygotowania, kaloryczność danego przysmaku i koszt wykonania pomogą zaplanować optymalną dawkę słodyczy. Kolorowe fotografie przy każdym przepisie zobaczysz jak wygląda gotowe ciasto czy deser. Przelicznik miar ułatwi pracę w kuchni. Okładka: twarda,

Jakub Rusinek | 2012-08-19

Opinia właściwie dotyczy tylko ciasta. Marne przepisy. Same zakalce.

Boisfarine | 2011-09-16
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Kulinarne