Medycyna rodzinna Repetytorium /Kolegium lekarzy rodzinnych w polsce

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
9788320037814
zdrowie, medycyna

Repetytorium nawiązuje treścią do podręcznika Medycyna rodzinna wydanego pod redakcją naukową tych samych autorów. Zawiera podstawowe zagadnienia z najważniejszych dziedzin medycyny rodzinnej i jest swego rodzaju kompendium, umożliwiającym szybkie przypominanie informacji potrzebnych podczas egzaminów lub codziennej pracy zawodowej. Książka polecana przez Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce Medycyna rodzinna Repetytorium adresowana jest do studentów medycyny i lekarzy, w tym szczególnie do osób przygotowujących się do egzaminu specjalizacyjnego i Lekarskiego Egzaminu Państwowego. Przyswajanie materiału ułatwiają umieszczone po każdym rozdziale pytania kontrolne. Zakres tematyczny książki jest zgodny z Ramowym programem stażu podyplomowego lekarza, Programem stażu cząstkowego z zakresu podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej objętej ramami medycyny rodzinnej oraz Programem kształcenia z medycyny rodzinnej. Okładka: miękka, Rok wydania: 2008,

marekdetko | 2016-11-11
doma21 | 2016-09-21