Osteoporoza

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
zdrowie, medycyna

Możesz pokonać acichego złodzieja kościa!Książka napisana przez profesora medycyny!* dieta bogata w wapń i witaminę D* profilaktyczny program fitness * przegląd nowoczesnych lekówCzy wiedziałeś, że już w 35 roku życia zaczynasz stopniowo tracić masę kostnąa Poradnik podpowiada, jak sprawdzić, czy ten proces nie wymyka się spod kontroli. Nie czekaj, aż dopadnie Cię ból i poważne złamanie kości a jeśli zastosujesz odpowiednią profilaktykę lub rozpoznasz najwcześniejsze objawy osteoporozy, możesz być spokojny o swoje zdrowie! Przeczytaj, jak zgromadzić jak najwięcej akostnego kapitałua oraz stosować najnowsze leki.

Agnieszka | 2010-11-29
trufla | 2016-07-13