Kodeks leczenia twojego dziecka

Wydawnictwo: MediCodex
zdrowie, medycyna

Książka podzielona jest na odpowiednie zagadnienia, poczynając od ogólnych wskazówek dotyczących stosowania leków, do omówienia poszczególnych objawów i chorób, których leczenie samodzielne jest dopuszczone. Publikacja zawiera opisy leków zarejestrowanych w Polsce ze statusem sprzedaży bez recepty. Opisy leków zawierają dokładne wskazania do stosowania u dzieci i dawkowanie u dzieci oraz niezbędne środki ostrożności. zarówno część poradnikowa jak i opisy leków są napisane przystępnym i przyjaznym językiem, zrozumiałym dla czytelnika.

Różyczka | 2012-07-17
Greta | 2012-07-06