Płodność, niepłodność, bezpłodność

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
9788320039269
zdrowie, medycyna

Problemy z płodnością dotyczą co szóstej pary. O niepłodności mówi się wówczas, gdy po 6. miesiącach regularnego współżycia bez stosowania środków antykoncepcyjnych kobieta nie zaszła w ciążę. W poradniku autorka omawia zarówno problem leczenia niepłodności pierwotnej jak i wtórnej. Wyjaśnia poszczególne etapy zmagania się z niemożnością zajścia w ciążę bądź jej donoszenia, omawia zagadnienia rozrodu wspomaganego. Omawia również przyczyny i sposoby leczenia zaburzonej płodności u mężczyzn. Istotne jest też podjęcie tematu wszelkich zagrożeń i ryzyka każdej z metod leczniczych. Książka jest przeznaczona dla wszystkich, u których występują problemy z płodnością i pragnących się z nimi uporać.

Attilio | 2015-12-03
Zaneta | 2014-12-01