Historia naturalna upałów

Wydawnictwo: PRINT-LAND
upał, opowiadania
Joanna

Książka zawiera 27 krótkich opowiadań o upale + Opowiadania pisane inaczej. Są to historie o radości, miłości, o cierpieniu i śmierci, o wszystkim, co nas czasem przytłacza i męczy jak upał. Książka z pewnością zainteresuje wiele osób, choć nie jest to lektura lekka. Losy ludzi, czasem bardzo zagmatwane, skłaniają do refleksji nad światem, który nas otacza i nad życiem ludzi nie zawsze potrafiących znaleźć dla siebie odpowiednie w nim miejsce.

źródło opisu: zasoby wydawnictwa Print-Land

źródło okładki: z wydawnictwa Print-Land