zachować młodość

Wydawnictwo: Astrum
9788372491916
zdrowie, medycyna

Jak dożyć w zdrowiu okrągłych 100 lata Dlaczego o długowieczności warto myśleć dużo wcześnieja Co oprócz odpowiedniej aktywności fizycznej sprawi, że w &„,wieku matuzalemowskim&”, będziemy w pełni sprawnia Nie raz, nie dwa każdy myślał o tym, co czeka go w przyszłości. A przyszłość ta zależy przecież od zdrowia. Procesów przemijania niestety nie da się zatrzymać, ale można skutecznie je opóźniać odpowiednio dbając o &„,zawartość talerza&”,. Tak, tak. Jest wiele produktów spożywczych, ziół, które właściwie przyrządzone pomogą na długie lata zachować niezłą kondycję, sprawność umysłu i dobre samopoczucie. zachować młodość. Diety i styl życia hamujące procesy starzenia Barbary Jakimowicz-Klein to przewodnik po świecie takich smakołyków, które wychodzą człowiekowi na zdrowie. Warto do niego zajrzeć!