Medycyna Wewnętrzna 1

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
9788320039429
zdrowie, medycyna

Pozycja, obecna na polskim rynku od lat, ciągle cieszy się zasłużoną renomą. Uznawana jest za uniwersalny, wprost encykopedyczny podręcznik interny. Zwięzła forma repetytorium oraz hasłowe przedstawienie poszczególnych chorób pozwala Czytelnikowi szybko znaleźć i łatwo zapamiętać potrzebne wiadomości. Dodatkową zaletą książki jest jej aktualność. Autor bowiem dokładnie śledzi najnowsze osiągnięcia medycyny i konsekwentnie uwzględnia je w kolejnych wydaniach. ...Czytelnikom podręcznika w Pols

Chaoticreader | 2016-04-30
PannaAnna | 2012-11-15