Anatomia kliniczna głowy i szyi

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
9 (3 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
9788320032437
zdrowie, medycyna

Autorzy w sposób wyczerpujący i nowoczesny przedstawili zagadnienia dotyczące anatomii głowy i szyi w odniesieniu do zabiegów klinicznych, co jest niezmiernie ważne dla procesów dydaktycznych. Przedstawiony materiał uwzględnia obowiązujące programy nauczania z zakresu nauk medycznych. Książka jest bogato ilustrowana schematami, rycinami typu atlasowego, zdjęciami preparatów, dokumentacją radiologiczną. Ułatwia to czytelnikowi przyswojenie zawartych w niej treści. Odbiorcy: studenci kierunków medycznych, lekarze specjalizujących się w stomatologii, szczególnie w chirurgii stomatologicznej i chirurgii szczękowo-twarzowej, oraz chirurgii plastycznej, laryngologii, neurochirurgii, okulistyki, anestezjologii, radiologii, onkologii. Okładka: twarda, Rok wydania: 2007,

agata806gt | 2016-09-17
Przeczytana: 04 lutego 2016

Od strony klinicznej książka perfekcyjna. Dużo zdjęć i opisów, informacje zebrane w przejrzyste tabelki. Polecam zwłaszcza do nerwów czaszkowych.

Wicher | 2013-11-25
Przeczytana: 20 listopada 2013

Fantastyczna książka, ryciny obok opisu, nie trzeba szukać danych struktur w atlasie.

adrianne | 2014-01-30
Tineczka1991 | 2013-12-28