Możliwości leczenia chorób serca i układu krążenia za pomocą produktów pszczelich

Wydawnictwo: Fundacja Pomocy Człowiekowi i Środowisku "HUMANA DIVINIS"
zdrowie, medycyna
Siuks

W jakim stopniu produkty te mogą służyć do leczenia dolegliwości serca i układu krążenia oraz jaki jest stan wiedzy na ten temat, został przedstawiony w niniejszym opracowaniu. Będzie ono dotyczyć takich chorób, jak niewydolność serca, zaburzenia rytmu serca, miażdżyca tętnic, choroba niedokrwienna serca, dusznica bolesna, stany pozawałowe, zapalenie mięśnia sercowego, reumatyczne zapalenie mięśnia sercowego, inne choroby serca, nadciśnienie tętnicze, encefalopatia nadciśnieniowa i niedociśnienie tętnicze.

źródło opisu: Fundacja Pomocy Człowiekowi i Środowisku "Humana Divinis"

źródło okładki: Fundacja Pomocy Człowiekowi i Środowisku "Humana Divinis"

MrGwyn | 2017-12-29
książek: 1973