Mózgowe porażenie dziecięce

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
8320025656
zdrowie, medycyna

Znakomita publikacja obejmująca całokształt zagadnień dotyczących mózgowego porażenia dziecięcego. Ogromną zasługą autorów, specjalistów różnych dziedzin neurologów, kinezyterapeutów, psychologów oraz rehabilitantów, jest wszechstronne omówienie problemów kliniczno diagnostycznych, leczenia farmakologicznego, zagadnień psychologiczno pedagogicznych oraz usprawniania dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym. Olbrzymia wiedza i doświadczenie autorów sprawiają, iż książka ta jest niezbędna dla lekarzy pediatrów, neurologów, socjologów, pedagogów, logopedów oraz studentó.

Misieńka | 2014-07-13
Przeczytana: 08 czerwca 2014