Zioła w walce z nowotworami

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza RYTM
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna

Książka adresowana jest do osób dotkniętych chorobą nowotworową, m.in. rakiem sutka, wątroby, jelita grubego. Przedstawia liczne recepty ziołowe oraz wskazówki dotyczące prawidłowego odżywiania pomocne w terapii. Pokazuje jak z tą chorobą można żyć, nie tracąc nadziei na jej przezwyciężenie i pokonanie.

teaknight | 2016-02-25
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Zioła
Przeczytana: 25 lutego 2016

Książka tytułem wprowadza czytelnika w błąd.
Zawiera podstawowe informacje dotyczące nowotworów które dostarcza wspólczesna medycyna- w pierwszej połowie książki.Coś rodzaju poradnika dla zupełnie, absolutnie niezorientowanych, I raczej samotnych ludzi- jako taka może pocieszyć np starszą religjną osobę. Druga część to lista przepisów na mieszanki ziołowe stosowane na najróżniejsze dolegliwości, niezwiązane jednak z samą choroba nowotworową. O ziołach oprócz przepisów w ogóle nie ma żadnej informacji dot. ziołolecznictwa.
Jeżeli ktoś interesuje się samą fitoterapią, to przepisy na mieszanki, których jest dużo ( na jedną dolegliwość są conajmniej 3)mogą się przydać. Dla ludzi słabo zorientowanych jest to jednak mało przydatne.

sylwka128 | 2014-02-19
Przeczytana: 25 lutego 2014