Alergie pokarmowe Porady lekarzy i dietetyków

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320030455
zdrowie, medycyna

Autorzy zamieszczają w poradniku wykazy alergenów odpowiedzialnych za rozwój alergii: od mleka, jaj, ryb, ziół i przypraw po barwniki, emulgatory, przeciwutleniacze i substancje konserwujące. Do opisu poszczególnych alergenów dołączają spisy produktów, w których te alergeny występują. Podają także przykładowe jadłospisy przeznaczone dla osób z najczęściej spotykanymi alergiami pokarmowymi.Odbiorcy: dietetycy, czytelnicy bez przygotowania medycznego Rok wydania: 2005;

Liliana | 2015-07-22
Magdalena | 2014-04-25