Koloruj według numerów

Wydawnictwo: Zielona Sowa
hobby
Wkp

Wyjątkowa książka do kolorowania pełna geometrycznych kształtów, wzorów, porad, wskazówek, podnoszących umiejętności na wyższy poziom wtajemniczenia.
30 projektów „koloruj po numerach”, które można wykonać samodzielnie, lub według wskazówek znajdujących się w książce, to wspaniały sposób na utrzymanie umysłu w dobrej kondycji, relaksowanie się i wprawienie w dobry nastrój.

źródło opisu: http://www.zielonasowa.pl/koloruj-wedlug-numerow.html

źródło okładki: http://www.zielonasowa.pl/koloruj-wedlug-numerow.html

Wkp | 2017-02-01
Na półkach: Przeczytane, Współpraca

ZWIERZĘTA, CYFRY I KOLORY

Chyba nie ma osoby, która jako dziecko nie uwielbiałaby kolorować. Te nasze przyjemności z dzieciństwa postanowiono w ostatnich latach przenieść na nowy grunt, oferując o wiele bardziej skomplikowane i wymagające ilustracje dla dorosłych. Z czasem pojawiły się kolejne wariacje na ten temat, w tym również ta, ciekawa publikacja zatytułowana „Koloruj według numerów”.

Żyrafa, motyl, wąż, słoń, koń, kogut, lew, papugi, tygrys, byk, kot, pies, lis, wilk, niedźwiedź… To tylko niektóre ze zwierząt, jakie pojawiają się na łamach niniejszej książeczki. Co może być ciekawego i nietypowego w ich kolorowaniu? Każda z postaci składa się z figur geometrycznych, te zaś czytelnik musi pokolorować według konkretnych numerów. Duża ilość barw tworzy wówczas bardzo kolorową, ciekawą ilustrację, kojarzącą się wyglądem z witrażem.

I z takich właśnie witrażowych rysunków składa się niniejsza książka, znajdująca się gatunkowo gdzieś pomiędzy kolorowankami znanymi z...

książek: 2047
Isil | 2017-02-01