Otorynolaryngologia dla studentów medycyny i stomatologii - Latkowski Bożydar

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320029139
zdrowie, medycyna

W częśći ogólnej podręcznika przedstawiono wiadomości dotyczące organizacji nauczania przedmiotu oraz krótko przypomniano anatomię i fizjologię uszu, nosa, gardła i krtani, a także omówiono metody ich badania, począwszy od wywiadu, przez technikę badań, na wykonywaniu podstawowych zabiegów kończąc. W części szczegółowej omówiono choroby tych narządów, a także patomechanizm urazów w otorynolaryngologii.

nearith | 2016-07-25
Michał | 2015-01-25