Jak czerpać radość z aktywnego życia

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
zdrowie, medycyna

Krzysztof Jankowski jest inicjatorem ruchu fitness w Polsce. W 1989 roku zakłada pierwszy klub fitness. Przyczynia się do powstania trzech czasopism o tematyce fitness i jest ich redaktorem naczelnym (Muscle & Fitness edycja polska, Leady Fitness, Fitness Woman). Zakłada Narodowe Stowarzyszenie Sprawności Fizycznej NFSB i pełni funkcję prezesa. Włącza Polskę do międzynarodowych organizacji zajmujących się fitness (IFSB , FISAF). W ramach działalności stowarzyszenia i działalności redakcyjnej popularyzował zdrowy, aktywny styl życia. Organizował konkursy sprawnościowe o tytuł: Miss Fitness Polski, Fitness Woman, Fitness Man oraz Mistrzostwa Polski Aerobiku Sportowego. Krzysztof Jankowski prezentuje w swojej książce szeroki wybór prostych metod i technik, mających na celu poprawę naszej sprawności zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Autor uczy jak w 30 dni (a jest to możliwe!) dokonać zmian m.in. w sposobie naszego myślenia, odżywiania, spędzania wolnego czasu czy wyboru rodzaju aktywności ruchowej. Warto skorzystać z tej wiedzy, aby w pełni i długo cieszyć się zdrowiem.

TeeN | 2013-06-21
Anitaki | 2013-05-15