Joga Odchudzająca Sprawny Umysł I Zgrabna Sylwetka W Cztery Tygodnie

Wydawnictwo: Bellona
zdrowie, medycyna

Autorka w ciągu 22 lat, spędzonych na studiowaniu jogi i pracy w przemyśle fitness, wyszkoliła tysiące ludzi, pomagając im schudnąć i nauczyć się akceptować siebie. Program Jogi Odchudzającej opiera się na metodach hatha jogi, której celem jest uzyskanie optymalnego zdrowia i sprawności, i może być stosowany przez wszystkich młodych i starszych, początkujących i specjalistów. W każdym rozdziale Autorka przedstawia 3 4 sprawdzone i wypróbowane ćwiczenia jogi, które w sumie składają się na ok. 40 minut treningu z wykorzystaniem energetyzujących, motywujących i relaksujących pozycji dla ciała i duszy. Jednoczesne stosowanie diety i ćwiczenia jogi pozwala uzyskać najlepszy efekt.

Pola | 2014-09-18
Przeczytana: 10 września 2014

Człon "odchudzająca" akurat niewiele mówi o tym, czym jest książka. Nie wiem, ale szczerze wątpię, czy ktokolwiek po jej przeczytaniu (po zastosowaniu rad - rzecz jasna) schudł. "Joga…" mimo egzaltowanego i naiwnego stylu, charakterystycznego dla amerykańskich poradników - z pewnością nauczy lepszego podejścia do własnego ciała, świadomości swoich ruchów i poprawnego wykonywania poszczególnych asanów.

kajman1921 | 2012-07-29
Na półkach: Przeczytane, Holistyczne