9788320034745
zdrowie, medycyna

Książka zawiera wiadomości niezbędne do prawidłowego prowadzenia programu nadzoru nad zakażeniami szpitalnymi. Omówiono w niej zagadnienia dotyczące epidemiologii, organizacji kontroli i ekonomiki zakażeń, diagnostyki, leczenia i profilaktyki zakażeń zarówno wśród pacjentów szpitali, jak i personelu medycznego. Osobny rozdział poświęcono obowiązującym przepisom oraz odpowiedzialności prawnej szpitala w związku z zakażeniami.

evelina11 | 2012-01-03
Vindice | 2012-03-21