Zdrowie seksualne mężczyzny w pytaniach i odpowiedziach

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
zdrowie, medycyna

* przyczyny zaburzeń seksualnych * najnowsze i najskuteczniejsze leczenie farmakologiczne * budowanie partnerskich relacji w związkuJak pomóc sobie i partnercea Kiedy wystarczy zmiana diety i ruch, kiedy sięgnąć po zioła, a kiedy trzeba zastosować leczenie farmakologicznea Kiedy udać się do terapeuty, a kiedy do urologaa Jakie objawy są normalne dla mężczyzn w określonym wieku, a jakie stanowią powód do niepokojua Oto poradnik pełen odpowiedzi na pytania, które nie zawsze mamy odwagę zadać! Pomoże zrozumieć, skąd biorą się problemy, i poradzić sobie z nimi. zaburzenia seksualne mogą wynikać zarówno z problemów zdrowotnych, jak i z niewłaściwego trybu życia lub niekorzystnych relacji emocjonalnych w związku.

Kamulka84 | 2010-04-16
Przeczytana: lipiec 2008