Bycie w śmierci. Athanatopia

Wydawnictwo: Pascal
6,94 (18 ocen i 5 opinii) Zobacz oceny
10
1
9
1
8
3
7
8
6
3
5
1
4
0
3
1
2
0
1
0
Edytuj książkę
szczegółowe informacje
data wydania
ISBN
9788376429380
liczba stron
320
język
polski

Trzymająca w napięciu powieść dla fanów „The Last of Us”, „Westworld”, „World War Z”. Autor książek „Monstruarium nowoczesne” oraz „Niemartwi. Ciała wasze jak chleb”, której akcja osadzona jest w świecie niniejszej powieści. Opowieść o czasie, przemianie i śmierci. Czasie, który nie leczy ran. Przemianie świata i ludzi, która jest końcem i początkiem. Śmierci, której wszechpotędze...

Trzymająca w napięciu powieść dla fanów „The Last of Us”, „Westworld”, „World War Z”.

Autor książek „Monstruarium nowoczesne” oraz „Niemartwi. Ciała wasze jak chleb”, której akcja osadzona jest w świecie niniejszej powieści.

Opowieść o czasie, przemianie i śmierci. Czasie, który nie leczy ran.
Przemianie świata i ludzi, która jest końcem i początkiem.
Śmierci, której wszechpotędze przeciwstawił się jeden człowiek.

Bóg umarł. Ostatecznie! Niemartwi są wyobrażeniem odwiecznego marzenia o pokonaniu śmierci i cenie, jaką za to przyjdzie zapłacić. A u podstaw wszystkiego, jako ta największa sprawcza siła, znajduje się to, bez czego nie ma ani życia, ani literatury: miłość.
- Michał R. Wiśniewski, autor powieści „Jetlag” i „God Hates Poland”

Największe przerażenie ogarnia nas, kiedy zdamy sobie sprawę z tego, że ten horror wcale nie jest niemożliwy… Teorie spiskowe i walka o autonomię jednostki w chaosie wojny z żywymi trupami. Zdecydowanie polecam!
- Krzysztof Korsarz Biliński, Misterium Grozy

Żywe trupy są oczywiście wiodącym motywem powieści. Nie spodziewajcie się jednak hektolitrów krwi. Refleksje, do jakich skłoni was ta książka, okażą się mroczniejsze niż niejeden horror. Szczerze polecam!
- Andrzej Wardziak, pisarz, autor „Infekcji”

 

źródło opisu: http://www.pascal.pl/

źródło okładki: http://www.pascal.pl

pokaż więcej

Brak materiałów.
książek: 169
Korsarz | 2017-08-27
Na półkach: Przeczytane, Posiadam

Z pewnością jest to jedna z najlepszych polskich książek grozy tego roku, a i w odniesieniu do całości polskiej literatury grozy również plasuje się wysoko. Zainteresowanych odsyłam do omówienia książki na Misterium Grozy:

https://archive.org/details/misterium_grozy_wydxxxiii

Pokaż wszystkie opinie o tej książce
Trwa wyszukiwanie najtańszych ofert.
Już teraz nowa funkcja: pakiety. Dowiedz się więcej jak kupić kilka książek w najlepszej cenie >>>
Moja Biblioteczka
Jeżeli chcesz dodać książkę do biblioteczki, wybierz półkę, oceń lub napisz opinię.
Przeczytane
loading

Opinie czytelników


O książce:
Ostatni list od kochanka

Nieliczni nie marzą o prawdziwej, głębokiej, poruszającej miłości. Ludzie pragną bliskości, bezpieczeństwa, tego żeby ktoś ich docenił i to nie byle k...

zgłoś błąd zgłoś błąd