Powikłania pooperacyjne w ginekologii

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
9788320039306
zdrowie, medycyna

Książka jest kompleksowym omówieniem najczęstszych i możliwych powikłań występujących we współczesnej ginekologii operacyjnej. Porusza problemy występujące zarówno w okresie okołooperacyjnym, jak i w przebiegu okresu pooperacyjnego wczesnego i odległego w czasie. zawarte w opracowaniu uwagi i informacje pozwolą na ograniczenie liczby powikłań pooperacyjnych w razie ich wystąpienia. Autorzy, eksperci w ginekologii operacyjnej, przedstawiają metody i techniki naprawcze możliwe do zastosowania w

Katarzyna A | 2015-06-12
lilithhazzy20 | 2015-01-14