Boże obietnice dla ojców

God's Promises for Fathers
837168391X
religia
Marek

Druga książka z serii „Boże Obietnice” jest czymś więcej niż miłym dla oka upominkiem. Ma bowiem służyć mężczyznom w wypełnianiu ich ojcowskiej roli (…). Niesie nadzieję i radość tym, którzy potraktują ją jako przewodnik w ich codziennym życiu. Zawiera teksty biblijne, którym warto poświęcić czas rozważając je w sercu. Również piękno obrazków podkreśla miłość tych słów.

źródło opisu: Fragment z wstępu

źródło okładki: Księgarnia Katolicka Logos

Marek | 2017-02-01
Przeczytana: 01 lutego 2017

W zasadzie niewiele można dodać do opisu który zawiera to co najistotniejsze. Można jedynie polecić i zachęcać do "zaprzyjaźnienia się" z tą ładnie wydaną książeczką. Jeżeli faktycznie zawarte w niej treści poddasz rozważaniu, odkryjesz jej wartość...

Na półkach