9788320036541
zdrowie, medycyna

Publikacja zawiera opis postępowania pielęgniarskiego w poszczególnych jednostkach chorobowych z uwzględnieniem najważniejszych problemów pielęgnacyjnych. W każdym rozdziale uwzględniono przygotowanie do badań diagnostycznych oraz wskazówki edukacyjne dla pacjentów. Przedstawiono również zagadnienia dotyczące usprawniania chorych, reakcji pacjentów na hospitalizację oraz higieny pracy pielęgniarki.
Książka jest adresowana przede wszystkim do studentów kierunku pielęgniarstwo oraz pielęgniarek pracujących na oddziałach o profilu internistycznym.

Lilien | 2012-01-28
Przeczytana: 16 grudnia 2011

Kilka razy ksiązka przewertowana i poczytana do poduszki = egzamin zdany na 5. Czego chciec więcej ;)

Gosia | 2016-09-13
Na półkach: Przeczytane, Szkolne