10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna

Czemu może posłużyć dieta? Możemy dzięki niej utrzymać nienaganną sylwetkę i świetny wygląd do późnej starości? Owszem. Ale nie tylko. Odpowiednia dieta może zastąpić bowiem najwymyślniejsze i najdroższe leki. Jeśli skomponujesz dietę specjalnie dla siebie możesz nie tylko uleczyć nękające Cię choroby, ale i przeciwdziałać pojawieniu się kolejnych. I nie chodzi bynajmniej o choroby układu pokarmowego. Dieta może uchronić nas przed takimi schorzeniami jak łuszczyca, rak czy żylaki. Może ona również pomóc osobom ze skłonnościami do chorób układu krążenia. I nie chodzi wcale o jakąś specjalnie skomplikowaną dietę, lecz o odpowiednie połączenie typowych składników naszego codziennego jadłospisu. Warto poznać wiedzę dostępną dotychczas jedynie dla wykwalifikowanych dietetyków i zastosować ją, by pomóc sobie i swoim bliskim.

naomi | 2013-05-03
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Bardzo wartościowa książka. Świetna ze względu na to, że spokojnie może zastąpić wizytę u lekarza a nawet uratować komuś życie. Pozycja obowiązkowa dla każdej osoby dbającej o siebie i najbliższych.

Zdecydowany plus za wyczerpującą listę dodatków do żywności, z konkretnymi opisami.

Siuks | 2014-11-01
Na półkach: Chcę przeczytać, Poradnik