Medycyna chińska

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320026792
zdrowie, medycyna

Celem Tradycyjnej Chińskiej Medycyny (TCM) jest przywrócenie harmonii ciała i umysłu przez zrównoważenie Yin i Yang oraz energii życiowej Qi, która płynie przez ciało czternastoma meridianami. Chińscy lekarze wierzą, że można udoskonalić przypływ QI, zwiększyć odporność organizmu, wzmóc siły witalne i przedłużyć życie. Napisane prostym językiem kompendium medycyny naturalnej dla całej rodziny. Książka zawiera fachowe porady, jak leczyć różne choroby i dolegliwości naturalnymi metodami. Treść publikacji jest bogato ilustrowana fotografiami i odpowiednio dobranymi rycinami instruktażowymi.

GaoXin | 2016-10-16
polaris | 2015-04-25