Juliusz

„Zdjęcie inaczej zabić” to powieść, w której bohaterowie próbują odgadywać wzajemne intencje jak hasła krzyżówkowe, lecz żadne z haseł nie pasuje do odpowiedzi na pytania o to, czym jest prawda, a czym kłamstwo. Liczba kratek się nie zgadza. Nie takie słowa. I nie ma rozwiązania. Nie ma?

źródło opisu: http://fundacja-karpowicz.org

źródło okładki: zdjęcie autorskie

PannaKanalena | 2017-12-13
chooch | 2017-06-08
Izabela | 2017-06-07
Barbasia | 2017-06-06
Nominowani do Gombrowicza

4 czerwca Kapituła Nagrody Literackiej im. Witolda Gombrowicza wybrała pięcioro nominowanych do Nagrody Literackiej im. Witolda Gombrowicza, przyznawanej za debiut prozatorski definiowany jako opublikowanie pierwszej lub drugiej książki. Laureata tego wyróżnienia poznamy 10 września.