Wszystko o cukrzycy. Przewodnik pacjenta

Wydawnictwo: Książka i Wiedza
zdrowie, medycyna

Kompetentny i zgodny z wiedzą medyczną przewodnik wyjaśniający wszystkie problemy związane z cukrzycą i zawierający rady, jak ją pokonać. Układ książki w formie pytań i odpowiedzi stanowi o jej przystępności, a zarazem o bogactwie informacji. Ułatwia to szybkie znalezienie odpowiedniego ustępu i wyrywkowe korzystanie z tekstu bez konieczności czytania go od deski do deski. Informacje są rzeczowe i aktualne. Książka jest nie tylko cenną pozycją dla chorych na cukrzycę, ale powinna trafić na półki każdego lekarza rodzinnego i bibliotek szpitalnych. Pracownicy służby zdrowia, którzy nie zapoznali się z tą publikacją, mogą się znaleźć w kłopotliwej sytuacji, rozmawiając z pacjentem, który ją przeczytał. Okładka: miękka, Rok wydania: 2005,