Dieta bez zbóż - Mercola Joseph, Levy Alison Rose

Wydawnictwo: MADA
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna

Dieta bez zbóż to prawdziwa rewolucja. Doktor Mercola radzi, jak pokonać apetyt na niezdrowe pokarmy i nigdy już nie utyć. Przyszła wreszcie pora na wyjawienie prawdy o odżywianiu. W tej książce doktor Mercola obala mity związane z

nataws | 2015-01-03

Książka zawiera plan żywieniowy, który ma nam pozwolić uwolnić się od uzależnienia od węglowodanów. ciekawa dla osób zainteresowanych żywieniem. Osobiście czytam większość książek tego typu. Ma również ciekawe przepisy - nie wszystkie do wykonania w naszych warunkach jak to zwykle bywa w przypadku tłumaczeń z angielskiego :) taki trochę prototyp książki Davisa "Dieta bez glutenu"

rudolfina | 2015-09-17
kocham_cie | 2016-10-07