Nikt nie jest samotnym szczytem

Wydawnictwo: Wydawnictwo M
8372219168
religia
aniqa

Ivo Andrić, laureat nagrody Nobla z roku 1961, pisał w - Znakach przydrożnych: Na każdej książce, która jest dobrym dziełem sztuki, można by było napisać - wydarte życiu, mojemu i waszemu. Na pewno książka - Nikt nie jest samotnym szczytem jest - wydarta życiu Autora, ponieważ traktuje o tym, co przeżył i czego doświadczył zarówno w życiu, jak i w górach. Dlatego każdy znajdzie w niej coś, co z kolei jest - wydarte jego życiu.

źródło opisu: https://www.poczytaj.pl/

źródło okładki: https://www.poczytaj.pl