Zdrowe serce

Wydawnictwo: Książka i Wiedza
0 (0 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna

Jak zapobiegać chorobom serca i jak je leczyć? Jakie jest działanie leków nasercowych? Czy alkohol jest dobry na serce? Ta książka zawiera pytania zadawane przez pacjentów klinik kardiologicznych i odpowiedzi, których lekarz chętnie by udzielił, gdyby miał czas. Można w niej znaleźć informacje zgodne z najnowszą wiedzą medyczną, objaśnienia terminologii medycznej, gotowe programy dostosowania stylu życia, pozwalające na możliwie największą aktywność.

Piotr | 2017-04-10

Autor odpowiadając w tej książce na pytania poszczególnych ludzi opowiada jak przebiegają operację kardiologiczne i jakie są ich rodzaje.np. co to jest angioplastyka. Dodam tylko że książka jest napisana zrozumiałym jezykiem.

król_Julian | 2012-01-07
Na półkach: Teraz czytam