Joga dla kobiet

Wydawnictwo: Bellona
zdrowie, medycyna

Każda czytelniczka znajdzie w tej książce program ćwiczeń dostosowany do jej kondycji i potrzeb. zarówno młode kobiety, które szukają wymagających ćwiczeń fizycznych lub seksualnej pełni ze swoim partnerem poprzez praktykowanie tantra jogi, jak i te, które pragną trenować bezpiecznie jogę podczas ciąży albo ze swoimi dziećmi. Także dojrzałe panie, poszukujące ćwiczeń pozostających w harmonii z ich wiekiem. Kobiety, jako dawczynie życia, zostały przez naturę obdarowane wyjątkową energetyczną mocą. Jednak nie każda z nich wie, w jaki sposób ukierunkować i wykorzystać tę energię, by służyła jej zdrowiu i dobremu samopoczuciu. W Jodze dla kobiet staramy się nauczyć każdą kobietę, jak zjednoczyć umysł i ducha poprzez oddychanie i medytację, by przekazywać spokój i pozytywną energię, a co za tym idzie odnaleźć wewnętrzną równowagę oraz nabrać siły i elastyczności poprzez ćwiczenie asan.

| 2013-03-17
Przeczytana: 2013 rok