Intensywna terapia i wybrane zagadnienia medycyny ratunkowej repetytorium

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
9788320032994
zdrowie, medycyna

Książka przedstawia najważniejsze tematy z zakresu medycyny ratunkowej: resuscytacja krążeniowo-oddechowa z uwzględnieniem wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji procedury ratunkowe postępowanie w wybranych stanach zagrożenia życia rana postrzałowa ostre schorzenia ciężarnych problemy pediatryczne w medycynie ratunkowej leki uspokajające i przeciwbólowe zachowania naocznych świadków na miejscu nagłego wypadku

satellite22 | 2013-08-04
sonia | 2012-07-05