Legenda o Wschodzie Słońca.

Wydawnictwo: Ridero
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Tomasz

Jest to powiastka filozoficzna dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Opowiada o przebaczeniu, postrzeganiu samego siebie i szczęściu. W języku symbolicznym informuje jak znaleźć drogę do życiowego spełnienia i odzyskania utraconej radości życia.

źródło opisu: Ridero.eu

źródło okładki: https://ridero.eu/pl/books/legenda_o_wschodzie_slonca/

Regina | 2018-02-09

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Gorąco zachęcam do przeczytania. Książka skierowana jest do szerokiego kręgu odbiorców. Wartości zawarte w legendzie są ponadczasowe. Książkę drukowaną można kupić w wydawnictwie Alimero a w formie ebooka w wielu wydawnictwach internetowych np. Virtualo, Gandalf, empik, tania książka itd.

Na półkach