Leksykon Public Relations

Wydawnictwo: Newsline
Leksykon Public Relations
sielag

LEKSYKON PUBLIC RELATIONS przygotowany został przez znakomitych naukowców i praktyków public relations, pod redakcją prof. Jerzego Olędzkiego oraz dr. Dariusza Tworzydło. W gronie 40. redaktorów haseł znaleźli się: Paweł Trochimiuk (prezes zarządu Związku Firm Public Relations), Michał Macierzyński (Bankier.pl), Marek Wróbel (prezes zarządu Fundacji InternetPR), Wiesław Gałązka (redaktor), Adam Łaszyn (prezes zarządu Alert Media Communications), prof. Barbara Iwankiewicz-Rak i wielu innych znakomitych przedstawicieli świata public relations.

źródło opisu: www.newsline.pl

źródło okładki: www.newsline.pl