Bez Strachu Wspomnienia stare i nowe

Wydawnictwo: Nakładem autora
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
wspomnienia, Siwak, Żydzi, komunizm, PZPR
Drapek25

Żeby podjąć walkę z zagrożeniami jakie nas Polaków czekają, należy poznać przyczyny, sposoby i ludzi, którzy za wszelką cenę próbują ujarzmić Polskę i Polaków. A tę walkę o Niepodległą Polskę misi podjąć cały Naród, gdyż już w tej chwili Polska nie jest niepodległa i nie jest niezależna!

źródło opisu: Uwagi Autora do wydania II

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Drapek25 | 2017-01-30
Przeczytana: 12 stycznia 2017

Ciekawa książka o czasach PRLu dla zainteresowanych historią najnowszą. Można z wieloma poglądami autora dyskutować ale wydaje mi się warte przeczytania, z krytycznym podejściem. Traktuję ją jak kolejną warstwę kalki składającą się na obraz tamtych czasów. Wydana nakładem autora co się czuje czytając bo wyraźny jest brak dobrej korekty. Książka "nieprawomyślna" dla fanów "ukrytej strony dziejów".

vivarto | 2018-03-14
Tomasz | 2018-02-25