Najpiękniejsze baśnie polskie
bajki
Abiernat

Najpiękniejsze baśnie polskie to jedyna na rynku książka, dzięki której dzieci mają szansę poznać wyjątkowe polskie baśnie. Każdy naród ma swoje własne baśnie, które niosą ponadczasowe prawdy o ludzkiej naturze i o funkcjonowaniu świata. Również i Polska nie jest tutaj wyjątkiem. Piękne, pełne tajemnic i dramatyzmu historie, takie jak Kwiat paproci, Szklana góra czy Sobotnia Góra, są znane w...

Każdy naród ma swoje własne baśnie, które niosą ponadczasowe prawdy o ludzkiej naturze i o funkcjonowaniu świata. Również i Polska nie jest tutaj wyjątkiem. Piękne, pełne tajemnic i dramatyzmu historie, takie jak Kwiat paproci, Szklana góra czy Sobotnia Góra, są znane w naszym kraju od pokoleń. Uczą o przyjaźni, miłości, poświęceniu, o nagrodzie za dobro i karze za zło.
Najpiękniejsze baśnie polskie to bezcenny skarb polskiej kultury, zachęcamy do lektury - by przetrwał jak najdłużej.
Piękne, całostronicowe ilustracje z pewnością spodobają się każdemu dziecku. Polecamy!

źródło opisu: http://www.greg.pl/lektury/102,880_Najpiekniejsze-basnie-polskie.html

źródło okładki: http://www.greg.pl/lektury/102,880_Najpiekniejsze-basnie-polskie.html

Silverka_1955 Ewa | 2017-05-29
Marianna | 2017-03-27