Stara Miłość

Cykl: Radiowy Teatr Sensacji (tom 6)
Wydawnictwo: Koliber STUDIO
Tohverus

Są w życiu emocje, których nie sposób zapomnieć Detektyw Travis już wiele w życiu widział i przeżył. Nie wiązał się na dłużej z nikim, bo przecież w tej pracy... Ma przekonanie, że spełnia misję i walczy sam z sobą wspierając się alkoholem i nie tylko... Jednak los płata niespodzianki i przypomina Travisowi, że oprócz alkoholu ma jeszcze jedną słabość. „Stara Miłość” pojawia się w jego życiu...

Są w życiu emocje, których nie sposób zapomnieć

Detektyw Travis już wiele w życiu widział i przeżył. Nie wiązał się na dłużej z nikim, bo przecież w tej pracy... Ma przekonanie, że spełnia misję i walczy sam z sobą wspierając się alkoholem i nie tylko... Jednak los płata niespodzianki i przypomina Travisowi, że oprócz alkoholu ma jeszcze jedną słabość. „Stara Miłość” pojawia się w jego życiu po latach. Okazuje się, że zgodnie z przysłowiem, rzeczywiście nie rdzewieje.

źródło opisu: http://audioteka.com/pl/audiobook/stara-milosc

źródło okładki: http://audioteka.com/pl/audiobook/stara-milosc