Strategia Milionera. Spersonalizowana droga do sukcesu finansowego

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse
ToRn

Z pewnością spotkałeś się już z wieloma „genialnymi” i „niezawodnymi” receptami na szybkie i spektakularne wzbogacenie się. Być może czytałeś inne poradniki, których autorzy przekonywali Cię, że dzięki nim na pewno staniesz się niezależny finansowo. Tymczasem w Twoim życiu nic się nie zmieniło... Dlaczego miałoby się stać inaczej w przypadku tej książki? Roger James Hamilton został...

Tymczasem w Twoim życiu nic się nie zmieniło...

Dlaczego miałoby się stać inaczej w przypadku tej książki?

Roger James Hamilton został przedsiębiorcą zaraz po ukończeniu studiów.
Zanim osiągnął swój wielki sukces, zaznał wielu porażek. Dziś twierdzi, że nauki z nich płynące okazały się o wiele cenniejsze od wykładów na uniwersytecie, gdyż właśnie dzięki porażkom nie tylko odnalazł własną drogę, ale nawet całą mapę, która poprowadziła go do sukcesu.

Chcesz dojść do niezależności finansowej? Świetnie!
Znasz już swój cel. Niestety nie zrealizujesz go, dopóki nie dowiesz się, kim jesteś i w jakim miejscu się znajdujesz.

Strategia milionera w niepowtarzalny, zrozumiały i ciekawy sposób wskaże Ci drogę do finansowej niezależności.
Najpierw jednak wykonaj krótki test online: w ciągu kilku minut dowiesz się, który Geniusz tkwi w Tobie i na którym poziomie Wieży Bogactwa właśnie się znajdujesz.

Czy jesteś Geniuszem Stali, Energii, Czasu czy Ognia?

Czy znajdujesz się na poziomie Pryzmatu Fundamentowego, Przedsiębiorczości czy może Alchemii?

Dzięki tej wiedzy w pełni wykorzystasz nowatorskie podejście Hamiltona do osiągnięcie bogactwa.
W Strategii milionera znajdziesz czytelne, łatwe do zrealizowania, inspirujące wskazówki, dzięki którym poprawisz swoją sytuację finansową.
Dowiesz się, co konkretnie musisz zrobić, aby przejść na wyższy poziom Wieży Bogactwa.
Ta książka jest poradnikiem, mapą, GPS-em — jeśli szukasz własnej drogi do uzyskania niezależności finansowej, większych zarobków, pomyślności w prowadzeniu swojego biznesu czy rozwijania swoich inwestycji, to właśnie ją znalazłeś.

źródło opisu: http://onepress.pl/ksiazki/strategia-milionera-spe...(?)

źródło okładki: http://onepress.pl/ksiazki/strategia-milionera-spe...»

Mirek Jasinski | 2017-07-05
Przeczytana: 05 lipca 2017

Wyjątkowo zagmatwana by wyłudzić adres mailowy i zbudować bazę danych osób, którym później będą sprzedawane szkolenia. Opowiadane historie takie sobie, strategie sztampowe - szkoda czasu.

michal_frikucak | 2017-05-14
Przeczytana: 14 maja 2017

Dlaczego tak trudno przeskoczyć na kolejny etap w rozwoju finansowym ? Czy oznacza to tylko zmianę ilości pieniędzy na koncie, czy też albo i głównie zmianę świadomości i zachowań? Książka dająca sporo do myślenia w trudnych kwestiach "przepoczwarzania" swojego zachowania. Może być trudna w odbiorze, jeśli ktoś nie zna modeli osobowości Pana Hamilitona.

Wierzchu | 2017-08-19
książek: 1905