Mucha

„Wielkieś nam uczyniła pustki moja najdroższa duszyczko. Ból, żal i tęsknota nie dają spokojnie żyć a świadomość że już nigdy nie usłyszymy Twojego głosu i nie przytulimy się do Twojego cieplutkiego i milutkiego pyszczka potęgują cierpienia serc i dusz. Będziemy o Tobie pamiętać do końca naszych dni. Zaszczekaj wesoło do nas czasem zza tęczowej krainy i o ile niebo istnieje… uczynimy wszystko aby kiedyś przyjść do Ciebie… pójdziemy sobie na wieczny spacerek.”

Piotrek

źródło opisu: Mucha