Servamp #7

7 (12 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
SERVAMP
komiksy
Caroline5555

Stan uwięzionych Lawlessa i Lichta coraz bardziej się pogarsza, w dodatku zaczynają się kłócić i ostatecznie dochodzi między nimi do starcia. Na wierzch wypływa powód, dla którego wampir chciwości zabijał swoich poprzednich panów. Cofamy się w przeszłość, aby odkryć, że Lawless nie dość, że był kiedyś zdolny do miłości, to jeszcze właśnie jego zranione serce stało się przyczyną zmiany jego charakteru. Czy Licht zdoła pomóc swojemu servampowi, gdy już dowie się prawdy? A może stanie się jego kolejną ofiarą?

źródło opisu: Studio JG, 2017

źródło okładki: http://studiojg.pl/

silwana | 2017-02-23
Przeczytana: 16 grudnia 2017

Kolejny tom z dobrą fabułą i ładną kreską.

Klaja8088 | 2018-01-19
IgaKot | 2017-12-03