Fire and Stone - 4 - Predator

Cykl: Fire and Stone (tom 4)
Wydawnictwo: Scream Comics
komiksy
kendo777

Ogromnym atutem serii Fire and Stone jest osadzenie w opisanym i zdefiniowanym uniwersum, co pozwala na rozwinięcie i skupienie się na jednostkach, które muszą konfrontować się z codziennością oraz - niekiedy - z własnym wyobrażeniem samego siebie. Czwarty tom opowieści: Predator zabiera nas w podróż, w której towarzyszymy Galgo i jednemu z Łowców w pogoni za zwierzyną, która okazuje się być...

Czwarty tom opowieści: Predator zabiera nas w podróż, w której towarzyszymy Galgo i jednemu z Łowców w pogoni za zwierzyną, która okazuje się być nie celem, ale środkiem do konfrontacji z własną przeszłością i uświadomieniem sobie, co jest tak naprawdę istotne w życiu. Stary łowca podejmujący ostatnie łowy i Galgo, lekkoduch i egoista, zawiążą nie do końca dobrowolną koalicję, która zaprowadzi ich bliżej rozwiązania tajemnicy księżyca LV-223!

źródło opisu: http://scream.com.pl/

źródło okładki: http://scream.com.pl/

Wkp | 2017-03-02
Na półkach: Współpraca
Przeczytana: 02 marca 2017

Po tym tomie, lepszym nawet niż poprzedzający go „Aliens versus Predator”, widać wyraźnie, że „Fire and Stone” zbliża się do końca. Historia w pewnym sensie zatacza koło i prowadzi do rozliczania. Czy ostatecznego? Prawie, kolejny tom, „Prometeusz: Omega” jest już bowiem zapowiedziany, ale będzie on już ostatnią częścią serii. Póki co mamy jednak okazję cieszyć się „Predatorem”, a to kawał niezłego komiksu SF dobrze korespondującego z rozwijanym coraz bardziej filmowym uniwersum.

Całość mojej recenzji na blogu http://ksiazkarnia.blog.pl/2017/03/02/fire-and-stone-predator-joshua-williamson-chris-mooneyham/

Aizen | 2017-08-03
Na półkach: Posiadam