Złodziej grobów

Cykl: Królestwo Zmierzchu (tom 3) | Seria: Fantasy
Wydawnictwo: Rebis
The Grave Thief
9788373019713

Po zagładzie miasta Scree bogowie wpadli w furię, a Krainy ogarnął religijny fanatyzm. Isak wrócił do swego targanego konfliktami kraju, aby stawić czoło nie tylko realnym zagrożeniom, ale także dręczącym go koszmarom i straszliwej wizji własnej śmierci. Gdy Krainy chylą się ku upadkowi, sojusze są niepewne, a wróg rośnie w siłę, nadchodzi czas na bezlitosne decyzje i bezwzględne działania. Dwie postaci stają na drodze Isakowi i jego sprzymierzeńcom: największy wojownik w dziejach, który śni o imperium i boskości, oraz nowo narodzone dziecko, którego marzenia nie znają granic… Czy spełnią się okrutne sny Isaka…?

Marcin | 2015-03-10
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015
Przeczytana: 29 września 2015

Jak do tej pory najlepszy tom z serii. Duzo akcji, dużo magii i tylko polityki za dużo. POLECAM :)

Reichan | 2012-04-15

Najchętniej zebrałabym moje opinie z dwóch pierwszych tomów i wrzuciła je tutaj, bo nic nowego o książce nie mogę powiedzieć. Koniec mnie zaskoczył, czekam na tom czwarty. Tym, co przeczytali dwa pierwsze tomy polecam i ten. Wydaje mi się, że osoby, które tak daleko zabrnęły w historię tej książki nie potrzebują wielkiej zachęty i na ten tom.

Jola | 2017-09-03
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, REBIS
Przeczytana: 03 września 2017

Niestety, dla mnie to (jak do tej pory) najsłabszy tom z serii. Niby dużo akcji, niby sporo się dzieje... a jednak nie do końca, w połowie książki wkrada się nuda, poczułam kompletny brak zainteresowania tym, co się dzieje z bohaterami. Szkoda, bo wiązałam spore nadzieje z tym cyklem.

Nahya | 2012-12-08
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 08 grudnia 2012

Książka której nie da się opisać. Wspaniała akcja. Oszałamiające opisy. Magia magia magia..Szaleństwo, bogowie, krew. Sploty czasów, miejsc i ludzi. I wszystko w otoczce niesamowitego świata. To trzeba przeczytać!

| 2013-08-28
Przeczytana: 21 stycznia 2013