Ucieczka

Tłumaczenie: Magdalena Stankiewicz
Cykl: Zapomniany ogród (tom 6)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Flukt

Saga „Zapomniany ogród” to seria książek autorstwa Merete Lien. To pasjonująca, pełna tajemnic opowieść o miłości, zazdrości i zdradzie, o ludzkich słabościach i trudnych wyborach. Saga Zapomniany Ogród jest historią Emily, która rozpoczyna się w 1881 roku.

Książkowa-Fantazja | 2012-09-25
Przeczytana: 25 września 2012

Tom 6 Sagi "Zapomniany Ogród" opowiada o dalszych losach Emilly, która zakochuje się w Gheradzie przed, którym wszyscy ją ostrzegają. Rebekka knuje intryguje przeciwko dziewczynie. W końcu Emilly czuje się zagubiona i ucieka na wyspę. Jednak Gherard nie poddaje się i odnajduje Emilly wyjaśniając wszystko.
Ojciec Liam postanawia towarzyszyć Pauline w podróży. Malarka ma plan go uwieść i jej się to udaje.
Brat Emilly przyjeżdża z nową poślubioną żoną.
Gherard chce pokazać narzeczonej produkcję lodu, ale nagle wypada mu coś nagłego. Natomiast Edwin wykorzystuje sytuację i zastanawia na Emilly pułapkę. Czy bohaterka wyjdzie z tego cało?

Aiwlys | 2013-01-23
Przeczytana: maj 2008

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Zaczyna mnie irytować postać Gerharda, który kręci się wokół Emily. Ta dziewczyna nie ma nawet chwili spokoju, co jest wręcz straszne. Zaciekawił mnie też wątek o ojcu Liamie i Pauline. Nie często w książkach zdarza się coś podobnego. A jednak pani Lien wykazała się prawdziwą pomysłowością wplatając ten wątek w całą fabułę.

EmmaM | 2016-04-19
Przeczytana: 16 kwietnia 2016

No i nadszedł ten moment gdy saga zaczęła robić się trochę nudna i nie po mojej myśli. Końcówka jednak była na tyle wciągająca, że musiałam sięgnąć po następny tom... :)

olaf2009 | 2014-09-02
Przeczytana: czerwiec 2008

jak na romansidło ok, czasem facet musi spojrzeć z kobiecego punktu widzenia ;)

Vivan | 2012-12-28
Przeczytana: 26 lutego 2010