Spotkanie

Tłumaczenie: Monika Mróz
Cykl: Zapomniany ogród (tom 5)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Møtet

Saga. Zapomniany ogród to seria książek autorstwa Merete Lien. To pasjonująca, pełna tajemnic opowieść o miłości, zazdrości i zdradzie, o ludzkich słabościach i trudnych wyborach. Saga Zapomniany Ogród jest historią Emily, która rozpoczyna się w 1881 roku.

Książkowa-Fantazja | 2012-09-24
Przeczytana: 24 września 2012

Piaty tom Sagi "Zapomnianym ogród" opowiada o dalszych losach głównej bohaterki Emilly i i pokonywaniu trudności. Brat Emilly, Erling zabiera siostrę na "wycieczkę". Na miejscu Emilly dowiaduje się szokującej nowiny, że jej rodzona matka żyje i ma nową rodzinę.
Victor, doctor Emilly nadal zabiega o jej względy i prosi ją dwukrotnie o rękę. Sprowadza także swoje córki i doktora z Kristanii, który ma Emilly pomóc w odzyskaniu pamięci. Bohaterka nastawiona jest nie chętnie do doktora, tym bardziej, że ten próbuje wmówić jej straszliwą historię.
Pewnego dnia Emilly wpada do wody i wyciąga ją Gerhard i przytula do siebie. Pod dziewczyną wiruje ziemia, gdyż zdaje sobie sprawę, że się w nim zakochuje wbrew wszystkim nie pochlebnym opiniom, jakie krążą wokół jego osoby.
Do hotelu pod Białą Różą przyjeżdża niespodziewanie ciotka Emilly, która uważała się dotychczas za jej matkę. Alice nie ma zamiaru opuścić hotelu bez dziewczyny, jest zrozpaczona po utraci dziecka i wygląda na to, że traci...

olaf2009 | 2014-09-02
Przeczytana: maj 2008

jak na romansidło ok, czasem facet musi spojrzeć z kobiecego punktu widzenia ;)

Aiwlys | 2013-01-23
Przeczytana: kwiecień 2008

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Powoli ten cały Victor zaczyna mnie wkurzać. Ta jego dziwna propozycja. I wcale nie podoba mi się jego rodzinka. Emily zaczynają otaczać coraz większe "potwory". Tomik dosyć ciekawy.

EmmaM | 2016-04-01
Przeczytana: 05 kwietnia 2016

Wciąż jest ciekawie... Jak nic sięgnę po 6 tom :)

Vivan | 2012-12-28
Przeczytana: 25 lutego 2010