Ocalenie

Okładka książki Ocalenie Merete Lien
Okładka książki Ocalenie
Merete Lien Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska Cykl: Zapomniany ogród (tom 9) literatura obyczajowa, romans
Zapomniany ogród (tom 9)
Englevakt
Ringier Axel Springer Polska
2008-01-01
2008-01-01
Lucyna Chomicz-Dąbrowska
saga Skandynawia Powieść norweska 21 w.

jak na romansidło ok, czasem facet musi spojrzeć z kobiecego punktu widzenia ;)

jak na romansidło ok, czasem facet musi spojrzeć z kobiecego punktu widzenia ;)

Kontynuacja dalszych losów Emily. Naprawdę wciągająca saga. Intryga, miłość, tajemnica, romans, nawet wątki kryminalne się przewijają. Wszystko w dobrym guście i smaku.

Robi się gorąco, powiedziałabym na wszystkich frontach. Najbardziej mi szkoda Henny, ale trzymam za nią kciuki. Poza tym warto przeczytać.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Tom 9 Sagi "Zapomniany Ogród" opowiada o dalszych losach Emily. Tym razem jej mąż Gherdard ulega tajemniczemu wypadkowi. Głównym podejrzanym staje się Aksel, były kochanek Emily. Jednak sprawa przybiera inny obrót i okazuje się, że to ojciec Diny (mniemanej kochanki Gherarda) stoi za tym przestępstwem.
Świeże upieczone małżeństwo wybiera się do rodzinnych stron Emily, gdzie odbywa się chrzest córki Konstanse. Konstanse prosi brata o pomoc, gdyż okazuje się, że jej mąż notorycznie ją zdradza i ponadto ma poważne długi.
W trakcie drogi powrotnej Emily wyjawia mężowi, iż jest w ciąży. Babka dziewczyny prosi ją o spotkanie i wyjawia kolejną rodzinną tajemnicę. Niestety wspomnienia z przeszłości wywołują u babki atak serca.
Rebbeka wciąż knuje ze swoim mężem jak posiąść posiadłość i wysyłają pogróżki do Emily.
Henny żona Erlinga wciąż się boi spotkania z tajemniczym zarządcą, którego Gherard z Emily zatrudnili na dworze. Co ich tak naprawdę łączy?

Świeże upieczone małżeństwo wybiera się do rodzinnych stron Emily,...

• sagi
  • Sagi skandynawskie