Młody Hufiec 1945-1946

Wydawnictwo: Wydawnictwo Gotów
9788387207380
historia
PanBrodacz

Zawiera on przepisane przez KSM-owiczów okólniki Zarządu KSMM w Poznaniu z roku formacyjnego 1945-1946. W książce umieszczone zostały również wywiady z poznańskimi seniorami KSM oraz zdjęcia historyczne. Jest to idealne źródło informacji o tym, jak działało kiedyś Stowarzyszenie, z jakimi problemami się spotykało oraz jak do swojej działalności podchodzili jego członkowie. To szansa na wzbogacenie swojej wiedzy o historii KSM, znalezienie rozwiązań problemów, z którymi się borykamy oraz przygotowanie wielu ciekawych spotkań dotyczących naszej tożsamości.

Książka została wydana we wrześniu 2013 roku przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej i zaprezentowana podczas Ogólnopolskiej Sesji Zarządów w Radomiu.

źródło opisu: http://poznan.ksm.org.pl/mlody-hufiec

źródło okładki: Skan