Latarnik

Tłumaczenie: Monika Mróz
Cykl: Zapomniany ogród (tom 2)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Fyrvokteren

Saga. zapomniany ogród to seria książek autorstwa Merete Lien. To pasjonująca, pełna tajemnic opowieść o miłości, zazdrości i zdradzie, o ludzkich słabościach i trudnych wyborach. Saga zapomniany Ogród jest historią Emily, która rozpoczyna się w 1881 roku.

Książkowa-Fantazja | 2012-09-20
Przeczytana: 20 września 2012

Drugi tom sagi opowiada o Emily, która nie może pogodzić się z tym, że opuścił ją ukochany po długiej i namiętnej nocy. Bohaterka poznaje również swojego brata. Oboje postanawiają wejść do zamkniętego mieszkania, gdzie mieszkali w dzieciństwie. Emily ma przebłyski pamięci i ożywają w niej niektóre wspomnienia. Niestety matka Emily skarży się na złe samopoczucie, dziewczyna postanawia więc ją odwiedzić i zmusić do wyznania prawdy o przeszłości. Prawda jaką wyznaje jest zaskakującą...

brandseld | 2014-06-03
Przeczytana: 03 czerwca 2014

Bardzo wciągająca opowieść!
Świat Emily, a właściwie Amelii Victorii nie jest usłany różami. W jej życiu wciąż pojawiają się nowe tajemnice, których nie jest w stanie sama odkryć. Tak ciężko jest jej zrozumieć decyzję matki, podjętej lata temu. Pragnie z całego serca spełnić ostatnią wolę ojca - którego nie dane jej było poznać, po utracie pamięci, a trudności w obcym mieście coraz więcej. Ta historia opowiada o młodej kobiecie, której świat przewrócił się do góry nogami, bardzo wiele wniosków można z niej wyciągnąć. Gorąco polecam!

Lucy Shirley | 2014-06-06
Przeczytana: 01 czerwca 2014

Był piękny i słoneczny niedzielny poranek. Wzięłam tę książkę do ręki i pochłonęłam ją całą.
Ta książka jest tak zaskakująca, że wprost nie można się od niej oderwać!

książek: 2064
Lublinianka | 2013-03-21
Na półkach: Przeczytane, Romans, sagi
Przeczytana: 20 września 2012

Niezwykle wciągająca saga. Po pochłonięciu pierwszego tomu zabrałam się zaraz za drugi. "Latarnik" opisuje dalsze losy Emilly, która nadal nie pamięta połowy ze swojego życia. Przyczyna utraty pamięci jest katastrofa statku, jaką kobieta przeżyła w dzieciństwie. Jej życie zmienia się po zdradzie narzeczonego, gdzie opuszcza miasta. Jednak w wyniku złego stanu zdrowia Emilly wraca, a na jaw wychodzą nieoczekiwane fakty.Jak postąpi kobieta? Przekonajcie się sami :)

Aiwlys | 2013-01-23
Przeczytana: kwiecień 2008

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Kolejny tom pełen tajemnic. Nie powiem, wyjątkowo wciągająca historia. Choć znienawidziłam Aksela, za to jak potraktował Emily.

EmmaM | 2015-08-04
Przeczytana: 04 sierpnia 2015

W sagach bardzo ważne jest zakończenie. Musi być takie by zachęcić do sięgnięcia po następny tom. Zakończenie "Latarnika" właśnie takie jest. Zabieram się za trzecią część :)

olaf2009 | 2014-09-02
Przeczytana: luty 2008

jak na romansidło ok, czasem facet musi spojrzeć z kobiecego punktu widzenia ;)

Vivan | 2012-12-28
Przeczytana: 22 lutego 2010