Głosy z przeszłości

Tłumaczenie: Monika Mróz
Cykl: Zapomniany ogród (tom 4)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Stemmer fra fortiden

Saga. zapomniany ogród to seria książek autorstwa Merete Lien. To pasjonująca, pełna tajemnic opowieść o miłości, zazdrości i zdradzie, o ludzkich słabościach i trudnych wyborach. Saga Zapomniany Ogród jest historią Emily, która rozpoczyna się w 1881 roku.

Książkowa-Fantazja | 2012-09-23
Przeczytana: 23 września 2012

Tom 4 kontynuuje losy głównej bohaterki Emilly. Brat Erling i przyjaciółka Klara skrywają tajemnice, o matce Emilly, która w rzeczywistości żyje. Emilly nie pojawiła się na ślubie ciotki z mecenasem Bernerem. Emilly poważnie choruje, wtedy zjawia się lekarz, który kupuje dom w sąsiedztwie. Ciotka Emilly nie daje za wygraną i namawia ją na spotkanie na statku, tam planuje ją porwać. Na szczęście mąż ciotki orientuje się w zamiarach małżonki. Karsten jej przyjaciel zaleca się Konstanse, czy ma w tym jakiś cel?Emilly zdrowieje jednak wizyty doktora nie ustępują i wdowiec liczy na coś więcej. Tymczasem dawny kochanek Emilly Aksel postanawia wrócić i odzyskać ukochaną. Malarka, która mieszka w hotelu zakochuje się w Ojcu Liamie. Natomiast Klara jest świadkiem wypadku swojego narzeczonego, w wyniku stresu traci dziecko. Brat Emilly Erwing postanawia zabrać ją w końcu w jedno miejsce, gdzie Emilly dowiaduje się zaskakującej rzeczy...

EmmaM | 2016-04-01
Przeczytana: 31 marca 2016

Autorka potrafi utrzymać napięcie i zainteresowanie czytelnika. Każdy tom kończy tak, że nie sposób nie sięgnąć po następny :)

Aiwlys | 2013-01-23
Przeczytana: kwiecień 2008

Od początku do końca nie podobał mi się ten cały Victor. Ale tomik dosyć ciekawy.

olaf2009 | 2014-09-02
Przeczytana: kwiecień 2008

jak na romansidło ok, czasem facet musi spojrzeć z kobiecego punktu widzenia ;)

Vivan | 2012-12-28
Przeczytana: 24 lutego 2010