Egerhøi

Tłumaczenie: Marta Petryk
Cykl: Zapomniany ogród (tom 10)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Egerhøi

Saga. zapomniany ogród to seria książek autorstwa Merete Lien. To pasjonująca, pełna tajemnic opowieść o miłości, zazdrości i zdradzie, o ludzkich słabościach i trudnych wyborach. Saga Zapomniany Ogród jest historią Emily, która rozpoczyna się w 1881 roku.

Książkowa-Fantazja | 2012-10-12
Przeczytana: 12 października 2012

Tom 10 Sagi "Zapomniany Ogród" opowiada o dalszych losach Emily I jej rodziny. Tym razem główna bohaterkę spotyka bardzo wielka przykrość, jaką jest utrata dziecka. Bohaterce jest trudno tym bardziej, że dowiaduje się, iż jej brat Erling zostanie ojcem. Jednak nie ma pojęcia, że to nie jego dziecko. Jego żona Henny regularnie go zdradza z byłym kochankiem, z którym już ma dziecko. Babka Emily po ataku serca dochodzi do siebie. Wyjawia dziewczynie tajemnicę i każe udać się na strych. Tam znajduje dzienniki, które zawierają intrygujące informacje. Tymczasem Konstanse z dzieckiem postanawia lato spędzić na Egerhoi. Gherard sprawia siostrze niespodziankę i kupuje jej konia, który jest dziki i wymaga oswojenia. Jednak Konstanse nie chce słuchać i pewnego dnia wybiera się na przejażdżkę. Czy to, aby dobry pomysł?

książek: 2064
Lublinianka | 2013-06-20
Na półkach: Przeczytane, Romans, sagi
Przeczytana: 18 października 2012

Przyjemna lektura. Powtórzę się romans, miłość, tajemnica, zazdrość :)

Aiwlys | 2013-01-23
Przeczytana: maj 2008

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Czy życie faktycznie musi być takie skomplikowane? Co tom wychodzi jakaś tajemnica, która niekoniecznie jest miła dla Emily. A teraz jeszcze ta prawda o Steffenie, aż czuć niesmak w ustach.

olaf2009 | 2014-09-02
Przeczytana: październik 2008

jak na romansidło ok, czasem facet musi spojrzeć z kobiecego punktu widzenia ;)

Mirajane85 | 2016-01-12
theVoxPopuli | 2015-09-24